Їзда верхи

Їзда верхи

Відповідно до Ваших бажань проводимо групові та індивідуальні заняття. На всій території України ми єдиний центр, який проводить тренування як на українській, так і на угорській мовах.

Іпотерапія

Іпотерапія

Напевно, Ви чули, що коні вміють лікувати. У нашому центрі є така можливість, це корисно для загального самопочуття і вирішення проблем зі здоров’ям в цілому, проте перед початком терапії потрібно проконсультуватися з лікарем.

Групові заняття

Групові заняття

Для туристів та учнівських груп у нашому центрі є можливість командних занять. Ви зможете не тільки поспілкуватися з конями, але й отримати незабутні враження від стрільби з луку і короткого екскурсу в минуле.

Стрільба з лука

Стрільба з лука

Стрільба з лука – одне з найдавніших і найблагородніших військових умінь людини. Вершники з луками були елітою будь-якого війська: швидкі і моторні, вони нерідко були тою силою, що приносила перемогу.

Літні кінні табори

Літні кінні табори

З середини червня і до кінця липня у молоді ( старші 10 років) є неповторний шанс взяти участь у таборах, що організовуються на території центру.

Фестивалі та масові заходи

Фестивалі та масові заходи

Наш центр пропонує свої послуги у вигляді кінної процесії з вершниками у національних, історичних або святкових костюмах на фестивалях та інших масових заходах.

Сімейні свята

Сімейні свята

На території кінного центру з травня до вересня  у Вас є можливість яскраво та незабутньо відсвяткувати День народження чи інше родинне свято.

Контактна інформація

Кінний центр «Селід»
м. Виноградів, Закарпатська область
info@selid.com.ua
+38 095 9060892