Стрільба з лука – одне з найдавніших і найблагородніших військових умінь людини. Лучники (особливо в кінноті) були елітою будь-якого війська: швидкі і моторні, вони нерідко були тою силою, що приносила перемогу у битві. А чим стрільба з лука корисна сучасній людині? Більшість з нас веде малорухливий спосіб життя і Інколи навіть в спортзалі нам важко компенсувати нестачу фізичних навантажень. Але за допомогою лука (особливо, коли все виконується правильно) задіюються майже всі м’язи верхнього плечового апарату, укріплюється хребет і виробляється дійсно королівська постава. Недарма ж саме воїни в усі часи були основою аристократії.

На групових, індивідуальних заняттях, тренуваннях з «боронто» (сукупність угорських видів бойових мистецтв) і фестивалях ви зможете відчути себе справжнім лучником, все покажемо, розкажемо і навчимо!

Завдяки критій і відкритій площадкам у нашому центрі в Вас є змога тренуватися в будь-яку погоду, ані жарке сонце, ані мряка чи дощ не зможуть відмінити Вашого тренування! Єдине, що вам знадобиться – бажання вчитися і гарний настрій, а все інше ми організуємо.

Контактна інформація

Кінний центр «Селід»
м. Виноградів, Закарпатська область
info@selid.com.ua
+38 095 9060892