Маргітич Ергард

Маргітич Ергард

Власник кінного центру

Ерік - мрійник і реалізатор кінного центру. Він має особливі стосунки з кіньми. Своєю індивідуальністю, присутністю та наполегливістю він здатний на чудеса! Він проводить найбільше занять з верхової їзди, чудово розуміє вершників. Веде стрільбу з лука і екскурсії для груп.

Маргітич Еміка

Маргітич Еміка

Інструктор верхової їзди

На Еміку учасники можуть впевнено розраховувати під час літніх таборів. Вона проводить тренування для членів нашої кінної спортивної групи. та для молодих угорських вершників. Відмінний терапевт, яка може співчувати дітям. Вона проводить заняття для маленьких пацієнтів у доброзичливій, веселій атмосфері. Кожну дитину надихає своєю усмішкою та добротою.

Маргітич Ілдіка

Маргітич Ілдіка

Власник кінного центру

Riding tour guide and Helping Expert in Mental Health

Маргітич Анна

Маргітич Анна

Вершниця

Анна – чудова вершниця, яка добре розуміє коней і знаходить з ними спільну мову. Багато часу проводить у стайні, допомагає доглядати за кіньми, займатися з ними та тренувати їх.

Чік Маріанна

Чік Маріанна

Дизайнер, аніматор

Під час літніх таборів Маріанна - скарб для нас! Вона займається рукоділлям, виготовлює прикраси до дня народження та всілякими сімейними заходами. У неї завжди нові ідеї, щоб зробити щось креативне і дуже приємне. Молоді люди із задоволенням приєднуються до її уроків мистецтва. Її витончений смак робить наше оточення прекрасним.

Чік Дарина

Чік Дарина

Вершниця

У нашій команді багато молодих учасників. Ми розраховуємо на них, адже вони наше майбутнє. Дарина також є активним учасником нашого кінного центру, яка допомагає чистити, сідлати і водити коней. Вона із задоволенням займається з меншими дітками.

Контактна інформація

Кінний центр «Селід»
м. Виноградів, Закарпатська область
info@selid.com.ua
+38 095 9060892