Відповідно до Ваших бажань проводимо групові та індивідуальні заняття. На всій території України ми єдиний центр, який проводить тренування як на українській, так і на угорській мовах. Тривалість заняття для новачка – 30 хвилин, що цілком достатньо для першого контакту з твариною. Для досвідчених вершників (або тих, хто вже знає як триматися в сідлі щоб не впасти) пропонується їзда на корді – ідеально для навчання рисі і галопу – вільна їзда, що допоможе не тільки втриматися на алюрах коня, але й керувати ним при цьому. й вольтижування – гімнастичні вправи, призначені для покращення загального самопочуття, рівноваги і довіри коню.

Ви навчитеся не тільки правильно триматися в сідлі і вільно їздити верхи, але й доглядати за цими тваринами, чистити їх, знаходити з ними контакт, правильно сідлати і розуміти їх емоції. Верхова їзда перш за все -командна робота, тому важливо «познайомитися» з конем перед тим, як скакати в сідло. І, як і в будь-якій команді, важливо досягти взаєморозуміння з твариною, а чистка. яка нею сприймається як приємний масаж, Вам у цьому допоможе.

Всі питання, що у Вас виникнуть, можна обговорити з тренером. Ми відкриті до діалогу і прагнемо зробити тренування не тільки цікавими, але й продуктивними!

Реєстрація за телефоном: +380959060892.

Контактна інформація

Кінний центр «Селід»
м. Виноградів, Закарпатська область
info@selid.com.ua
+38 095 9060892