Зараз у «Селід» є п’ять чудових коней і один милий улюбленець усіх дітей і не тільки -білосніжний поні Мокі.

Селід

Селід

Селід – найніжніша, завжди готова до всього, особливо якщо поруч є її улюблений Харлі(до речі, любов до яблук у них теж спільна). Кобила, завдяки своєму м’якому норову, найкраще підходить для новачків – завжди готова вчити.  Вона мила і дружня, але показати характер, якщо щось іде не так – святе! Втім, це робить спілкування з нею веселим і повним приємних несподіванок. А як ця кобила поводиться з дітьми!


Мокань

Мокань

Мокань – білосніжний красунчик-поні з пухнастою гривою. Не вистачає тільки рогу, а то був би справжній казковий єдиноріг. Різницю в рості з іншими поні він успішно компенсує енергійними і швидкими рухами, завжди готовий до роботи, бере бар’єри і вчить малечу триматися в сідлі.


Лена

Лена

Лена – кінь з залізобетонними нервами. Потрібен характер і стійкість, щоб заслужити її довіру, але тим приємніше кожного разу бачити, як з нетерпінням вона смикає вушками, коли бачить Вас із милою її серцю морквочкою. Інколи здається, що вершник на ній – кришталева ваза, настільки акуратно і спокійно вона поводиться. А ще Лена – лікар! Саме з її допомогою проводиться іпотерапія.


Сікра

Сікра

Сікра – з угорської «іскра» - повністю відповідає своєму імені. Ідеальна для досвідчених вершників. Найбільше у світі, мабуть, любить хрумати смаколики – яблучка, морквочку і взагалі все, що у вас є в кишені.Яскрава, енергійна, неймовірно красива: до неї так і хочеться простягнути руку, а ні, характер у дівчинки теж з вогником! Ну, як кажуть, терпіння і старання вам в допомогу! Але заслуживши її любов, ви будете враженні теплотою і ласкою, яку отримаєте натомість.


Кіра

Кіра

Кіра – наймолодша конячка. Донька Сікри, вона успадкувала всю енергійність і жагу до руху своєї мами і помножила все на два. Як будь-якій дитині їй завжди все цікаво, вона готова відкривати нове і знайомитися з новими людьми. Інколи здається, що немає створіння, яке б не стало її другом. Коні, собаки, коти і, звичайно, люди – всі обожнюють цю чорну красуню.


Харлі

Харлі

Харлі – Орловський рисак, величний і, здається, прийшов до нас просто з казки зі своєю білосніжною гривою і королівською грацією. Найбільший кінь на фермі – ніжний і м’який, як хмаринка. Йому все цікаво, він готовий до нових пригод і радо знайомиться з оточуючим світом. А яблучко в кишені підвищить ваші шанси йому сподобатися до ста відсотків!

Контактна інформація

Кінний центр «Селід»
м. Виноградів, Закарпатська область
info@selid.com.ua
+38 095 9060892